Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl
niedziela 23 lutego 2020
Kianto Velux okna Grybów

Turniej Kolejarz CUP oraz mistrzowski pokaz freestyle football (TV)

mDSC_8738

Emocjonujące mecze, tłumy bawiących się kibiców oraz gorący freestyle Dawida Pajora. Tak można podsumować ubiegłą sobotę w Stróżach, a wszystko za sprawą wielkiego turnieju Kolejarz CUP 2019 dzieci 7 i 6 latków.

Na stadionie Akademii Kolejarz w Stróżach blisko 150 chłopców i dziewczynek wzięło udział w turnieju skrzatów pn. Kolejarz CUP 2019 . Zawodnicy rozpoczęli od porządnej rozgrzewki w rytmie muzyki, przygotowanej przez instruktorkę fitnessu Karolinę Lisik. Wykonywane przez wszystkich ćwiczenia były połączone z elementami stretchingu.

Mimo nie sprzyjającej momentami pogody, za sprawą świetnie wyposażonego obiektu Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym, a konkretnie dzięki sztucznej murawie oraz całkowicie zadaszonej trybunie turniej przebiegł bez żadnego problemu.

Po rozegranych meczach na wszystkich uczestników oraz zgromadzonych kibiców czekała główna atrakcja tego dnia, czyli pokaz trików piłkarskich w wykonaniu Dawida Pajora – jeden z najlepszych w naszym kraju zawodnik freestyle football. Po pokazie każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal od organizatorów turnieju oraz plakat od Dawida Pajora. Nie obeszło się także od rozdawania autografów oraz wykonywania wspólnych zdjęć z freestylerem. Warto dodać, iż młody freestylowiec był zachwycony obiektem sportowym w Stróżach. Podkreślał pracę i profesjonalne podejście do dzieci trenerów Akademii ale i znakomite relacje panujące pomiędzy trenerami a rodzicami młodych piłkarzy.

Obiekt sportowy w Stróżach jest fenomenalny, dzieciaki mają tutaj fantastyczne warunki – powiedział Dawid Pajor, profesjonalista w trikach piłkarskich Za moich czasów, w mojej oraz okolicznych miejscowościach czegoś takiego nie było. Także pozostaje tylko trenować pod okiem tutejszych wspaniałych trenerów. Według mnie akademia w Stróżach to najlepsza szkoła piłkarska tutaj w okolicy. A można to stwierdzić już nawet po samej dzisiejszej imprezie, po świetnej organizacji czy kontakcie trenerów z rodzicami, a też jest bardzo ważne. Ja zacząłem trenować dopiero w wieku szesnastu lat, natomiast jeśli taki chłopieć zacząłby w wieku dziesięciu lat to przypuszczam, że mielibyśmy szanse na kolejnego mistrza świat. Kto wie, może akurat w Stróżach, tutaj narodzi się nowy mistrz świata.

Turniej Kolejarz CUP 2019 nie odbyłby się wsparcia wójta gminy Grybów Jacka Migacza oraz życzliwych firm: PPH Libropol SP.J, NextBUD Janusz Krok, a także Dietering. Ogromne wsparcie Akademia uzyskała od samych rodziców, którzy pomagali przy organizacji turnieju. 

– Największe podziękowania należą się właśnie sponsorom, którzy w dniu dzisiejszym nie mogli być z nami, ale wsparli nas w inicjatywie tego turnieju – komentuje koordynator Akademii Kolejarz Stanisław Szpyrka. – Wielkie podziękowania dla pana prezesa Janusza Kroka z Nextbudu, pana Rafała Libronta z firmy Libropol, firmie Dietering. Dziękujemy również Wójtowi Gminy Grybów panu Jackowi Migaczowi, który chętnie wspiera nasze inicjatywy.  To właśnie dzięki życzliwości tych firm, ale również Gminy Grybów mogliśmy przygotować też wiele atrakcji dla dzieci, m.in. występ Dawida Pajora, czy Karoliny, a także medale, dyplomy statuetki.

Zapraszamy do obejrzenia filmów, które powstały podczas Kolejarz CUP 2019!

 

Fot: K. Gryzło/J. Kieroński


Udostępnij znajomym

 • Facebook
 • Twitter
 • Google Plus
 • NK
 • Pinterest
 • Wykop
 • Gadu-Gadu
 • Grono
 • Tumblr
 • LinkedIn
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS
 • Print
Komentarze:

Turystyka

Kolejowi turyści z Podkarpacia w natarciu!

17-IMG_4250

W ostatnią sobotę września (tj. 28.09.br.) uruchomiony został pilotażowy, jednorazowy kurs z Jasła do Krynicy obsługiwany przez Koleje Małopolskie. Nowoczesny skład, mimo iż najdłuższy, już na wysokości Gorlic/Zagórzan wypełnił się do ostatniego miejsca.

Reklama2

Wydarzenia

Wiola Janik Kamieniarstwo Nowy Sącz
Katalog firm
bednarz_plansza_filmy_v2

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

logo_polinwestycje_JPG_900x600

Pol-Inwestycje Andrzej Obrzut


tel: 881 328 135

mail: biuro@polinwestycje.pl

nextbud_logo_rekonstrukcja

NextBUD Sp. z o.o. sp.k.


tel: (18) 262-31-64

mail: biuro@nextbud.net.pl

logoprocalculo_jpg_male

Biuro Rachunkowe Pro Calculo


Halina Jędrusik

517 492 682 lub (18) 3000 382

Strona internetowa: www.pro-calculo.pl

m_logo_mservice

Mservice – Serwis Elektroniczny


Mariusz Kulig

Tel. 791 496 886

Strona internetowa: Fanpage serwisu

logo_gabinet_stepien_ewa_tlo

Gabinet dietetyczny „Zdrowa Inspiracja”


Ewa Stępień

Tel. 503 047 916

Strona internetowa: Fanpage Gabinetu

atex-logo

Pracownia Krawiecka A-TEX


Aneta Szpyrka

Tel. 508 189 180 lub 500 613 951

Strona internetowa: www.atex-dekoracje.pl

ex2

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Ogłoszenia
talento_bus-partner

Praca dla kierowcy w województwie małopolskim!

W związku z rozwojem firmy BUS-Partner, która swą siedzibę ma na terenie powiatu nowosądeckiego w gminie Grybów poszukiwani są kierowcy z prawem jazdy kat. B, którzy ukończyli 21 lat. Praca od zaraz!  

ogloszenie_elektropartner_46493769_1174564572692736_476059771431026688_n

Jesteś elektrykiem? Czeka na Ciebie dobrze płatna praca w Norwegii

Ciesząca się dużym uznaniem swoich klientów, firma Elektro-Partner A.S., świadcząca od wielu lat usługi w Norwegii poszukuje do pracy elektryków. Firma zapewnia wysokie zarobki oraz wszelkie świadczenia. 

Pilne: praca dla kierowcy (prawo jazdy kat. B)

Firma BUS-Partner mająca siedzibę na terenie powiatu nowosądeckiego poszukuje do pracy kierowcę osobowego busa. Wymagania to ukończone 21 lat oraz prawo jazdy kat. B. 

Professional welder,Welding automotive part in a car factory.

Gorlice: spawacz TIG poszukiwany!

Spawacz TIG – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej
– Spawanie metodą TIG pod RTG
– Praca na nowoczesnej hali w pełnym wymiarze godzin

Two workers fixing pipes with manometer on high pressure system at factory

Monter rurociągów – praca w Gorlicach

Monter rurociągów – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Wykonywanie instalacji rurociągowej lub hydrauliki siłowej na podstawie rysunku izometrycznego/ schematu hydraulicznego
– Montaż systemów rurowych
– Praca na hali w bardzo dobrych warunkach, w pełnym wymiarze godzin

minaitura_ogloszenie

Kupię mieszkanie w Grybowie – 450 zł za polecenie mieszkania

Szukane mieszkanie: • Powyżej parteru • Do remontu / po gruntownym remoncie • Preferowane mieszkanie w „nowych blokach” ul. Bema i okolice • Jeśli mieszkanie będzie dostępne za kilka miesięcy, to również proszę o kontakt

Electric Metal Welding Closeup Photo. Welding Works.

Praca w Gorlicach: spawacz TIG

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Spawacz TIG […]

steel-pipelines-cables-plant_1359-146

Oferta pracy Gorlice: monter rurociągów

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Monter rurociągów […]

logo_smx_desing

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

m20190131_141231

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.


Partnerzy i reklamodawcy: