Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl
czwartek 22 sierpnia 2019
Kamienne Dywany

Jak zyskać na czasie decydując się na pożyczkę?

dlon-przy-laptopie
Pod względem dostępności oraz stopnia komfortu, oferta nowoczesnych firm pozabankowych jest stosunkowo kusząca, zarówno jeśli chodzi o pożyczki zaciągane w oddziałach, jak i te dostępne przez internet. W drugim przypadku cała procedura często trwa nie więcej, niż kilkanaście minut. Czasami mogą pojawić się jednak komplikacje, które znacząco wydłużą cały proces. Jak ich uniknąć i o czym pamiętać, aby pieniądze znalazły się na koncie jak najprędzej?

Cały proces związany z otrzymaniem pożyczki pozabankowej jest stosunkowo prosty i nie wymaga  większego nakładu ani pracy, ani czasu. W kilku krokach można otrzymać pieniądze jeszcze w ten sam dzień.

Od wniosku do pożyczki w kilka kroków

Pierwsza, najważniejsza i zarazem chyba najbardziej oczywista kwestia to wybór firmy pożyczkowej, która szybko weryfikuje wnioski. W tym względzie pomocne okaże się nam narzędzie porównujące pożyczki pozabankowe przez internet.

Następnym krokiem jest sprawdzenie, jak wygląda proces weryfikacji potencjalnego pożyczkobiorcy w przypadku danego podmiotu.

Przykładowo: jeśli posiadamy negatywną historię w BIK, wnioskowanie o pożyczkę w firmie, która sprawdza tę bazę danych może skutkować albo odrzuceniem naszej aplikacji albo wydłużeniem czasu trwania procedury. Mówiąc prościej, nie ma sensu wnioskować o pożyczkę „na ślepo” mając złą historię kredytową, ponieważ w ten sposób ryzykujemy utratę czasu.

W tej stuacji, znów warto zajrzeć do porównywarki. Bowiem jej zadaniem będzie wyselekcjonowanie tylko takich firm, gdzie według opinii E-Busines, pożyczka bez BIK to po prostu jeden z ich produktów.

Jakie inne przeszkody mogą napotkać pożyczkobiorcę i jak im zapobiec oraz co wziąć pod uwagę?

Unikanie podstawowych błędów

Zdarzają się jednak pomyłki i trudności, co znacząco przedłuża czas oczekiwania. Instytucje pożyczkowe nie informują wnioskodawców o powodach negatywnego rozpatrzenia wniosku. Jakie przeszkody mogą napotkać pożyczkobiorcę i jak im zapobiec?

Każdy pożyczkobiorca musi zarejestrować się w internetowym serwisie instytucji pożyczkowej. Rejestracja umożliwia korzystanie z panelu klienta, sprawdzanie statusu pożyczki, terminów, należności względem pożyczkodawcy i aktualnych promocji dedykowanych danemu klientowi.

Aby konto zostało aktywowane należy dokładnie wypełnić okienka formularza rejestracyjnego. Jeden błąd, drobna literówka spowodują, że proces rejestracji nie zostanie zakończony. Warunkiem koniecznym do zarejestrowania się w serwisie instytucji pożyczkowej jest przelew weryfikacyjny. Przelew taki należy zlecić ze swojego konta bankowego na konto wskazane przez instytucję.

Działanie te ma na celu dostarczenie pożyczkodawcy danych osobowych w celu porównania ich z wnioskiem rejestracyjnym oraz zapobiega wyłudzaniu pożyczek na skradzione dokumenty.

Warunki konieczne

Każda instytucja pożyczkowa ma zakres warunków jakie musi spełnić wnioskodawca. Warunki takie to przede wszystkim wiek minimalny i maksymalny, dochody – ich wysokość oraz źródło, historia kredytowa i osobiste konto bankowe.

Nie jest to mały zakres warunków, a wystarczy nie spełnić jednego i wniosek zostanie odrzucony. Pożyczkodawcy na swoich portalach informują o wymaganiach aby konsument mógł samodzielnie określić, czy oferta jest skierowana między innymi do niego.

Pożyczka pozabankowa bez przelewu na konto – Czek GIRO i aplikacja Instantor

Pożyczając pierwszy raz należy pamiętać o konieczności dokonania przelewu weryfikacyjnego. Czasem jednak trudno przelać nawet 1 gr, ponieważ na koncie nie ma żadnych środków lub konto może być zajęte przez komornika.

W takiej sytuacji koniecznie należy znaleźć firmę, która swoim klientom oferuje możliwość skorzystania z aplikacji Instantor. W przeciwnym razie nie doprowadzimy rejestracji swojego konta na portalu pożyczkodawcy do końca.

Aplikacja Instantor umożliwia dokonanie weryfikacji zarówno danych osobowych klienta jak również wstępnej oceny zdolności kredytowej.

Czek GIRO natomiast jest opcją dla osób, które nie chcą aby przelew z pożyczką trafił na ich konto lub konta bankowego nie posiadają wcale. Czek taki można zrealizować od ręki w pocztowych placówkach.

Zgodność konta bankowego

Jeżeli chcesz aby Twoja pożyczka pozabankowa przez internet została błyskawicznie zrealizowana, to poza wyżej wymienionymi punktami, należy również wziąć pod uwagę bank, w którym konto posiada instytucja pożyczkowa.

Przeważnie jedna instytucja posiada konta w wielu bankach aby dokonywać przelewów do klientów w obrębie jednego banku. Warto więc rzucić okiem czy firma, którą wybraliśmy, posiada konto w tym samym banku, w którym prowadzone jest nasze konto.

Udostępnij znajomym

 • Facebook
 • Twitter
 • Google Plus
 • NK
 • Pinterest
 • Wykop
 • Gadu-Gadu
 • Grono
 • Tumblr
 • LinkedIn
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS
 • Print
Komentarze:

Możliwość komentowania jest wyłączona.


Turystyka

Czy uda się zwiększyć ruch turystyczny w gminie i mieście Grybów?

m2-IMG_7699

Ziemia Grybowska ma ogromny potencjał turystyczny. Przebiegające przez jej teren szlaki I i II Wojny Światowej, obiekty Centrum Sportów Zimowych (trasy biegowe, nartorolokowe, korty, lodowisko, cały kompleks sportowo-rekreacyjny), zabytki architektury drewnianej czy nieskażony krajobraz przyrodniczy pozwalają stworzyć atrakcyjną ofertę, zwłaszcza dla klienta zagranicznego.

Reklama2

Hajduga - usługi ogólnobudowlane

Wydarzenia

AF Constructions

Informator


Pogoda

Katalog firm
bednarz_plansza_filmy_v2

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

logo_polinwestycje_JPG_900x600

Pol-Inwestycje Andrzej Obrzut


tel: 881 328 135

mail: biuro@polinwestycje.pl

nextbud_logo_rekonstrukcja

NextBUD Sp. z o.o. sp.k.


tel: (18) 262-31-64

mail: biuro@nextbud.net.pl

logoprocalculo_jpg_male

Biuro Rachunkowe Pro Calculo


Halina Jędrusik

517 492 682 lub (18) 3000 382

Strona internetowa: www.pro-calculo.pl

m_logo_mservice

Mservice – Serwis Elektroniczny


Mariusz Kulig

Tel. 791 496 886

Strona internetowa: Fanpage serwisu

logo_gabinet_stepien_ewa_tlo

Gabinet dietetyczny „Zdrowa Inspiracja”


Ewa Stępień

Tel. 503 047 916

Strona internetowa: Fanpage Gabinetu

atex-logo

Pracownia Krawiecka A-TEX


Aneta Szpyrka

Tel. 508 189 180 lub 500 613 951

Strona internetowa: www.atex-dekoracje.pl

ex2

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Ogłoszenia
logo_smx_desing

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

m20190131_141231

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.

Logo OK Polska

Przedsiębiorstwo Budowlane szuka pracowników! Atrakcyjne warunki!

Firma OK-Polska Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. z siedzibą w Gogolinie przy ul. Kasztanowej 2a zajmuje się realizacją konstrukcji żelbetowych na terenie: Niemiec, Holandii, Danii, Polski.

miniatura_Zestaw Renault + Naczepa przerzut

Ciągnik siodłowy Renault Premium 400 + naczepa do przerzutu ACTM

Do sprzedania zestaw: Ciągnik siodłowy Renault Premium 400 + Naczepa ACTM. Samochód sprawny, sporadycznie używany ze względu iż nie trudnimy się transportem, prowadzimy firmę budowlaną-posiadamy dwa przerzuty z czego jeden oferowany na niniejszym ogłoszeniu jest nam zbędny. Opony w dobrym stanie do jazdy.

dom_alabaster_sprzedaz_ptaszkowa_z_dzialka

Ptaszkowa: dom wolnostojący wraz z działką (16 arów) – OKAZJA

Do sprzedania dom wolnostojący (stan surowy zamknięty) wybudowany z projektu „Dom Alabaster” z wykonaną zmianą (zwiększono przestrzeń garażową dodając kotłownię). Dom leży na działce 16 arów, w bardzo dobrej lokalizacji tuż przy drodze krajowej nr 28 (Nowy Sącz-Grybów-Gorlice).

34138237_1022252667931540_1214332102351257600_n

Zagubiono kluczki od VW. Pomożecie? Czeka nagroda

Dnia 01 czerwca ok godz: 13 w sklepie „Delikatesy Centrum w Kąclowej” zaginął klucz od samochodu widoczny na zdjęciu. Jeśli ktoś go znalazł proszę o zwrot do kasy sklepu. Dla uczciwego znalazcy przewidziano nagrodę.

dowod_rejestracyjny_zagubiono

Zaginęły dokumenty wraz z prawem jazdy. Na znalazcę czeka nagroda!

Zaginął dowód rejestracyjny do Renault Megane III, o numerze KNS 4949F. W środku znajduję się polisa OC samochodu oraz prawo jazdy osoby, która pożyczyła ten samochód. Znalazcę bardzo proszę o kontakt, nr tel: 510418798. Na znalazcę czeka nagroda.

harddrive-2619020_960_720

Odzyskiwanie danych – Grybów, Bobowa, Gorlice, Nowy Sącz, Jasło

Świadczymy usługi związane z odzyskiwaniem danych z dysków twardych, kart pamięci, pamięci przenośnych (pendrive) i innych elektronicznych nośników informacji. Specjalizujemy się w uszkodzeniach logicznych.

indeks

Poszukujemy księgowej lub firmy która rozliczy małą firmę za 2017 rok

Poszukujemy firmy, która rozliczy do 30 kwietnia 2018 roku cały poprzedni rok w małej firmie. Miesięcznie 10-25 dokumentów. Rachunkowość uproszczona. Bez kasy fiskalnej. Brak samochodu czy kosztów związanych z transportem. Jedynie jest kilka amortyzacji sprzętu elektrofonicznego.

Bilbord_TLC praca_grybow24

Gorlicka firma TLC szuka pracowników!

Międzynarodowa firma działającą w sektorze produkcji lekkich konstrukcji stalowych zatrudni, osoby na stanowiska:


Partnerzy i reklamodawcy: