Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl
sobota 23 marca 2019

Co jest wymagane do wzięcia pożyczki?

pieniadze_1

Pożyczkę otrzymuje się znacznie szybciej i łatwiej niż kredyt, co nie zmienia faktu, że pewne formalności muszą zostać dopełnione. Zapewne zastanawiasz się, jakie dokumenty są niezbędne, aby firma pozabankowa pozytywnie rozpatrzyła Twój wniosek. Dowiedz się więc, co jest wymagane do wzięcia pożyczki.

W Internecie znajdziesz pożyczki na dowód

Analizując informacje na takich portalach jak bezpiecznechwilowki.pl, szybko się zorientujesz, że istnieją firmy pozabankowe, które udzielają pożyczek na dowód. Co to oznacza w praktyce? Cóż, są firmy, dla których liczą się tylko podstawowe informacje: fakt posiadania polskiego obywatelstwa, wiek mieszczący się w regulaminowych widełkach (np. 18 – 70 lat), a także dane personalne (imię, nazwisko, adres zamieszkania itd.). Gdy pożycza się pieniądze przez Internet, jest czymś oczywistym, że dowodu ani paszportu nie okazuje się fizycznie, ale za pomocą kopii – skanu, fotografii. Wgrywa się ją jako załącznik do e-maila lub wkleja do formularza.

Nawet jeżeli firma potrzebuje więcej dokumentów, aby przyznać pożyczkę, i tak warto przygotować sobie zawczasu wysokiej jakości skan dowodu osobistego lub paszportu. W natłoku innych wymagań powinno się mieć pod ręką kopię potwierdzającą Twoje podstawowe dane, niezbędne do pozytywnego zakończenia sprawy. Można więc podsumować, że dowód osobisty lub paszport jest konieczny w przypadku każdej pożyczki, a w niektórych sytuacjach wystarczy do załatwienia wszystkich formalności.

Zaświadczenie o zarobkach

Niektórzy pożyczkodawcy mogą się zastanawiać, skąd czerpiesz dochody i jaka jest ich wysokość. Działają w tej materii podobnie do banków, w których wnioskuje się o kredyt. One również chcą upewnić się, że będziesz miał źródło pieniędzy do spłaty zobowiązania. Ocena zdolności przez firmy pożyczkowe nie wymaga zbyt wielu formalności, potrzebny jest jedynie dokument zaświadczający oysokości dochodów. Dowiedz się, zaglądając do regulaminu lub rozmawiając z konsultantem, co będzie potrzebne w tym konkretnym przypadku: skan umowy o pracę? Dokument z tzw. kadr? A może zaświadczenie o przychodach z tytułu alimentów lub wynajmowania lokalu? Są przecież różne sytuacje i zależy, jak się definiuje regularnie otrzymywane środki. Pamiętaj jednak, że tylko niektóre
firmy pożyczkowe będą tego wymagać. Pozostaje tylko pytanie, czy spełnisz wymagane kryteria.

Wyciąg z konta bankowego

Niektóre firmy pożyczkowe potrzebują do przyznania decyzji jeszcze innego rodzaju dokumentu, a mianowicie wyciągu z konta bankowego. To zbytnia ingerencja w Twoje prywatne życie? Cóż, pożyczkodawca może się interesować, czy regularnie opłacasz rachunki, skąd posiadasz dochody, a także jakimi kwotami operujesz w przeciągu miesiąca. Tego typu informacje pozwalają ocenić pracownikom firmy pozabankowej, czy będziesz w stanie spłacać raty pożyczki. Czasami jest to kwota 200, innym razem 2000 złotych. Przyznasz, że to różnica, a ponadto liczy się zdolność do spłaty. Nie wszystkie firmy oczekują przesłania wyciągu, więc dowiedz się, na jakich zasadach jest przyznawana pożyczka, która wpadła Ci w oko, na przykład podczas przeglądania aktualnego rankingu dostępnego
online.

W tym artykule przybliżyliśmy najczęściej wymagane, podstawowe dokumenty, których oczekuje się od klientów firm pozabankowych. Jest ich zdecydowanie mniej niż przy braniu kredytu. Pamiętaj również o tym, że konsolidacja chwilówek albo innego rodzaju zlecenie może wymagać dodatkowych formalności, a co za tym idzie – stosownych dokumentów. W specyficznej sytuacji są emeryci i renciści, w ich przypadku czasami wystarczą odcinki potwierdzające otrzymywanie
świadczenia. Wreszcie: najważniejszym dokumentem w przypadku każdej pożyczki jest umowa, którą należy podpisać.

fot. archiwum własne

Udostępnij znajomym

 • Facebook
 • Twitter
 • Google Plus
 • NK
 • Pinterest
 • Wykop
 • Gadu-Gadu
 • Grono
 • Tumblr
 • LinkedIn
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS
 • Print
Komentarze:

Wydarzenia

Reklama2

FPON Stróże 1%

Informator


Reklama nr 5 (grupa 10)

AF Constructions

Turystyka

Można już się ślizgać na lodowisku w Białej Niżnej (TV)

m20-IMG_8656

W czwartek, 6 grudnia br. nastąpiła inauguracja nowego, kolejnego już sezonu na lodowisku Centrum Sportów Zimowych w Białej Niżnej. Lodowisko będzie czynne 7 dni w tygodniu w godzinach od 9 do 21 (ostatnie wejście na ślizgawkę o 19:30).

Pogoda

Katalog firm
bednarz_plansza_filmy_v2

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

logo_polinwestycje_JPG_900x600

Pol-Inwestycje Andrzej Obrzut


tel: 881 328 135

mail: biuro@polinwestycje.pl

nextbud_logo_rekonstrukcja

NextBUD Sp. z o.o. sp.k.


tel: (18) 262-31-64

mail: biuro@nextbud.net.pl

logoprocalculo_jpg_male

Biuro Rachunkowe Pro Calculo


Halina Jędrusik

517 492 682 lub (18) 3000 382

Strona internetowa: www.pro-calculo.pl

m_logo_mservice

Mservice – Serwis Elektroniczny


Mariusz Kulig

Tel. 791 496 886

Strona internetowa: Fanpage serwisu

logo_gabinet_stepien_ewa_tlo

Gabinet dietetyczny „Zdrowa Inspiracja”


Ewa Stępień

Tel. 503 047 916

Strona internetowa: Fanpage Gabinetu

atex-logo

Pracownia Krawiecka A-TEX


Aneta Szpyrka

Tel. 508 189 180 lub 500 613 951

Strona internetowa: www.atex-dekoracje.pl

ex2

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Ogłoszenia
m20190131_141231

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.

Logo OK Polska

Przedsiębiorstwo Budowlane szuka pracowników! Atrakcyjne warunki!

Firma OK-Polska Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. z siedzibą w Gogolinie przy ul. Kasztanowej 2a zajmuje się realizacją konstrukcji żelbetowych na terenie: Niemiec, Holandii, Danii, Polski.

miniatura_Zestaw Renault + Naczepa przerzut

Ciągnik siodłowy Renault Premium 400 + naczepa do przerzutu ACTM

Do sprzedania zestaw: Ciągnik siodłowy Renault Premium 400 + Naczepa ACTM. Samochód sprawny, sporadycznie używany ze względu iż nie trudnimy się transportem, prowadzimy firmę budowlaną-posiadamy dwa przerzuty z czego jeden oferowany na niniejszym ogłoszeniu jest nam zbędny. Opony w dobrym stanie do jazdy.

dom_alabaster_sprzedaz_ptaszkowa_z_dzialka

Ptaszkowa: dom wolnostojący wraz z działką (16 arów) – OKAZJA

Do sprzedania dom wolnostojący (stan surowy zamknięty) wybudowany z projektu „Dom Alabaster” z wykonaną zmianą (zwiększono przestrzeń garażową dodając kotłownię). Dom leży na działce 16 arów, w bardzo dobrej lokalizacji tuż przy drodze krajowej nr 28 (Nowy Sącz-Grybów-Gorlice).

34138237_1022252667931540_1214332102351257600_n

Zagubiono kluczki od VW. Pomożecie? Czeka nagroda

Dnia 01 czerwca ok godz: 13 w sklepie „Delikatesy Centrum w Kąclowej” zaginął klucz od samochodu widoczny na zdjęciu. Jeśli ktoś go znalazł proszę o zwrot do kasy sklepu. Dla uczciwego znalazcy przewidziano nagrodę.

dowod_rejestracyjny_zagubiono

Zaginęły dokumenty wraz z prawem jazdy. Na znalazcę czeka nagroda!

Zaginął dowód rejestracyjny do Renault Megane III, o numerze KNS 4949F. W środku znajduję się polisa OC samochodu oraz prawo jazdy osoby, która pożyczyła ten samochód. Znalazcę bardzo proszę o kontakt, nr tel: 510418798. Na znalazcę czeka nagroda.

harddrive-2619020_960_720

Odzyskiwanie danych – Grybów, Bobowa, Gorlice, Nowy Sącz, Jasło

Świadczymy usługi związane z odzyskiwaniem danych z dysków twardych, kart pamięci, pamięci przenośnych (pendrive) i innych elektronicznych nośników informacji. Specjalizujemy się w uszkodzeniach logicznych.

indeks

Poszukujemy księgowej lub firmy która rozliczy małą firmę za 2017 rok

Poszukujemy firmy, która rozliczy do 30 kwietnia 2018 roku cały poprzedni rok w małej firmie. Miesięcznie 10-25 dokumentów. Rachunkowość uproszczona. Bez kasy fiskalnej. Brak samochodu czy kosztów związanych z transportem. Jedynie jest kilka amortyzacji sprzętu elektrofonicznego.

Bilbord_TLC praca_grybow24

Gorlicka firma TLC szuka pracowników!

Międzynarodowa firma działającą w sektorze produkcji lekkich konstrukcji stalowych zatrudni, osoby na stanowiska:

Oddam 6-tygodniowego pieska w dobre ręce!

Oddam małego pieska w dobre ręce!

Oddam w dobre ręce 6 tygodniowego bardzo sympatycznego pieska, ponieważ nie mogę go zatrzymać u siebie. Chętnych proszę o kontakt pod nr telefonu 667 116 199. Pieska można odebrać w Grybowie.      


Partnerzy i reklamodawcy: