Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl
sobota 20 lipca 2019

Członkowie powiatowi PiS zjechali do Grybowa na wybory!

Wybory do zarządu powiatowego PiS w Grybowie

Dzisiejszego popołudnia (tj. 26 listopada br.) w sali Kina Biała w Grybowie zebrało się blisko 120 członków Prawa i Sprawiedliwości należących do struktur powiatu nowosądeckiego ziemskiego aby dokonać wyboru trzech członków zarządu powiatowego PiS powiatu nowosądeckiego ziemskiego.

Przypomnijmy zarząd powiatowy PiS powiatu nowosądeckiego ziemskiego składa się z 9 osób. Sześć osób stanowią osoby wybrane na szefów struktur gminnych, natomiast trzech wybierają wszyscy członkowie PiS należących do struktur powiatu nowosądeckiego ziemskiego. Przewodniczącym spotkania wyborczego w Grybowie był poseł Józef Leśniak. Gościem specjalnym zaś pełnomocnik okręgu 14 sekretarz stanu w Ministerstwie Finansów Wiesław Janczyk.

W wyniku przeprowadzonego głosowania, do zarządu powiatowego PiS powiatu nowosądeckiego wybrano trzech kandydatów: Stanisława Koguta, Antoniego Porębę oraz Andrzeja Bulzaka. Poseł Leśniak złożył gratulacje nowo-wybranym członkom zarządu powiatowego PiS oraz życzył wielu sił do dalszej pracy.

– Czeka nas wytężona praca przez ten najbliższy okres, przez najbliższy rok. Przed nami wybory samorządowe do których musimy się bardzo solidnie przygotować. Wszystkim, którzy uzyskali mandat członka zarządu Prawa i Sprawiedliwości w powiecie nowosądeckim ziemskim jeszcze raz bardzo gratuluję, gratuluję także pozostałym kandydatom, tego że wystawili swoje kandydatury – mówił poseł Józef Leśniak, przewodniczący zebrania.

Podczas zebrania wyborczego w Grybowie padły gorzkie słowa senatora Stanisława Koguta nt. sytuacji w sądeckim ratuszu. Senator podkreślił, że odwołanie przewodniczącej Rady Miasta Bożeny Jawor to ogromny skandal i nieporozumienie. Senator osobiście miał dzwonić do pełnomocnika okręgu aby zobowiązać radnych PiS do głosowania za utrzymaniem przewodniczącej.

– My czterej w gazecie krakowskiej, tj. ja, pan Szkaradek, pan Kotowicz i pan Naimski zostaliśmy oskarżeni przez prezydenta Nowego Sącza, że nie broniliśmy Pani Jawor – grzmiał senator Kogut. – Państwo drodzy to jest typowa układanka. Dogadano się, bo tam jest jeszcze klub Dla miasta Nowego Sącza i udawano, że bronią panią Jawor. Trzeba jasno powiedzieć, porobiły się tam różne układanki pomiędzy radnymi z niektórymi parlamentarzystami i dlatego tak się dzieje. Ludzie zaczynają się śmiać, bo wniosek o odwołanie złożyli radni należący do klubu Platformy Obywatelskiej. 

O komentarz do tych słów senatora poprosiliśmy obecnego posła Jana Dudę: – Przez trzydzieści kilka lat, jak jestem w opozycji z czymś takim się nie spotkałem. Jest to dla nas pewnego rodzaju policzek. Nie chce komentować słów senatora Koguta, które każdy słyszał ale jest to kwintesencja tego co większość odczuwa.

Senator Kogut, skomentował dla naszego portalu także samo spotkanie wyborcze: – Jestem ogromnie zadowolony z przebiegu wyborów. Ich wynik świadczy o tym, że członkowie tych struktur są za moim programem. Osobiście byłem zachęcany przez wysoko-postawionych członków naszej partii w Warszawie do tego abym wystawił swoją kandydaturę. Wiedzą, że jestem osobą bezkompromisową i na pierwszym miejscu jest dla mnie Bóg Honor Ojczyzna.

– Trzeba się cieszyć, że w 9 osobowym zarządzie powiatowym Prawa i Sprawiedliwości powiatu nowosądeckiego ziemskiego mamy trzech członków w zarządzie z terenu gminy Grybów co daje nam dość dużą możliwość współpracy i lepszego zorganizowania celem wypracowania zadań dla naszego regionu. Tylko się cieszyć z takiego wyniku – dodał radny powiatu Wiktor Durlak, uczestnik wyborów.

W nowo-tworzonym zarządzie powiatowym PiS znajdzie się bowiem senator Stanisław Kogut, radny Antoni Poręba oraz szef struktur w gminie i mieście Grybów Krzysztof Gryzło.

 


Udostępnij znajomym

 • Facebook
 • Twitter
 • Google Plus
 • NK
 • Pinterest
 • Wykop
 • Gadu-Gadu
 • Grono
 • Tumblr
 • LinkedIn
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS
 • Print
Komentarze:

Wydarzenia

Turystyka

Czy uda się zwiększyć ruch turystyczny w gminie i mieście Grybów?

m2-IMG_7699

Ziemia Grybowska ma ogromny potencjał turystyczny. Przebiegające przez jej teren szlaki I i II Wojny Światowej, obiekty Centrum Sportów Zimowych (trasy biegowe, nartorolokowe, korty, lodowisko, cały kompleks sportowo-rekreacyjny), zabytki architektury drewnianej czy nieskażony krajobraz przyrodniczy pozwalają stworzyć atrakcyjną ofertę, zwłaszcza dla klienta zagranicznego.

Reklama2

Informator


Kamieniarstwo

Pogoda

Katalog firm
bednarz_plansza_filmy_v2

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

logo_polinwestycje_JPG_900x600

Pol-Inwestycje Andrzej Obrzut


tel: 881 328 135

mail: biuro@polinwestycje.pl

nextbud_logo_rekonstrukcja

NextBUD Sp. z o.o. sp.k.


tel: (18) 262-31-64

mail: biuro@nextbud.net.pl

logoprocalculo_jpg_male

Biuro Rachunkowe Pro Calculo


Halina Jędrusik

517 492 682 lub (18) 3000 382

Strona internetowa: www.pro-calculo.pl

m_logo_mservice

Mservice – Serwis Elektroniczny


Mariusz Kulig

Tel. 791 496 886

Strona internetowa: Fanpage serwisu

logo_gabinet_stepien_ewa_tlo

Gabinet dietetyczny „Zdrowa Inspiracja”


Ewa Stępień

Tel. 503 047 916

Strona internetowa: Fanpage Gabinetu

atex-logo

Pracownia Krawiecka A-TEX


Aneta Szpyrka

Tel. 508 189 180 lub 500 613 951

Strona internetowa: www.atex-dekoracje.pl

ex2

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Ogłoszenia
logo_smx_desing

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

m20190131_141231

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.

Logo OK Polska

Przedsiębiorstwo Budowlane szuka pracowników! Atrakcyjne warunki!

Firma OK-Polska Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. z siedzibą w Gogolinie przy ul. Kasztanowej 2a zajmuje się realizacją konstrukcji żelbetowych na terenie: Niemiec, Holandii, Danii, Polski.

miniatura_Zestaw Renault + Naczepa przerzut

Ciągnik siodłowy Renault Premium 400 + naczepa do przerzutu ACTM

Do sprzedania zestaw: Ciągnik siodłowy Renault Premium 400 + Naczepa ACTM. Samochód sprawny, sporadycznie używany ze względu iż nie trudnimy się transportem, prowadzimy firmę budowlaną-posiadamy dwa przerzuty z czego jeden oferowany na niniejszym ogłoszeniu jest nam zbędny. Opony w dobrym stanie do jazdy.

dom_alabaster_sprzedaz_ptaszkowa_z_dzialka

Ptaszkowa: dom wolnostojący wraz z działką (16 arów) – OKAZJA

Do sprzedania dom wolnostojący (stan surowy zamknięty) wybudowany z projektu „Dom Alabaster” z wykonaną zmianą (zwiększono przestrzeń garażową dodając kotłownię). Dom leży na działce 16 arów, w bardzo dobrej lokalizacji tuż przy drodze krajowej nr 28 (Nowy Sącz-Grybów-Gorlice).

34138237_1022252667931540_1214332102351257600_n

Zagubiono kluczki od VW. Pomożecie? Czeka nagroda

Dnia 01 czerwca ok godz: 13 w sklepie „Delikatesy Centrum w Kąclowej” zaginął klucz od samochodu widoczny na zdjęciu. Jeśli ktoś go znalazł proszę o zwrot do kasy sklepu. Dla uczciwego znalazcy przewidziano nagrodę.

dowod_rejestracyjny_zagubiono

Zaginęły dokumenty wraz z prawem jazdy. Na znalazcę czeka nagroda!

Zaginął dowód rejestracyjny do Renault Megane III, o numerze KNS 4949F. W środku znajduję się polisa OC samochodu oraz prawo jazdy osoby, która pożyczyła ten samochód. Znalazcę bardzo proszę o kontakt, nr tel: 510418798. Na znalazcę czeka nagroda.

harddrive-2619020_960_720

Odzyskiwanie danych – Grybów, Bobowa, Gorlice, Nowy Sącz, Jasło

Świadczymy usługi związane z odzyskiwaniem danych z dysków twardych, kart pamięci, pamięci przenośnych (pendrive) i innych elektronicznych nośników informacji. Specjalizujemy się w uszkodzeniach logicznych.

indeks

Poszukujemy księgowej lub firmy która rozliczy małą firmę za 2017 rok

Poszukujemy firmy, która rozliczy do 30 kwietnia 2018 roku cały poprzedni rok w małej firmie. Miesięcznie 10-25 dokumentów. Rachunkowość uproszczona. Bez kasy fiskalnej. Brak samochodu czy kosztów związanych z transportem. Jedynie jest kilka amortyzacji sprzętu elektrofonicznego.

Bilbord_TLC praca_grybow24

Gorlicka firma TLC szuka pracowników!

Międzynarodowa firma działającą w sektorze produkcji lekkich konstrukcji stalowych zatrudni, osoby na stanowiska:


Partnerzy i reklamodawcy: