Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl
piątek 20 kwietnia 2018

Członkowie powiatowi PiS zjechali do Grybowa na wybory!

Wybory do zarządu powiatowego PiS w Grybowie

Dzisiejszego popołudnia (tj. 26 listopada br.) w sali Kina Biała w Grybowie zebrało się blisko 120 członków Prawa i Sprawiedliwości należących do struktur powiatu nowosądeckiego ziemskiego aby dokonać wyboru trzech członków zarządu powiatowego PiS powiatu nowosądeckiego ziemskiego.

Przypomnijmy zarząd powiatowy PiS powiatu nowosądeckiego ziemskiego składa się z 9 osób. Sześć osób stanowią osoby wybrane na szefów struktur gminnych, natomiast trzech wybierają wszyscy członkowie PiS należących do struktur powiatu nowosądeckiego ziemskiego. Przewodniczącym spotkania wyborczego w Grybowie był poseł Józef Leśniak. Gościem specjalnym zaś pełnomocnik okręgu 14 sekretarz stanu w Ministerstwie Finansów Wiesław Janczyk.

W wyniku przeprowadzonego głosowania, do zarządu powiatowego PiS powiatu nowosądeckiego wybrano trzech kandydatów: Stanisława Koguta, Antoniego Porębę oraz Andrzeja Bulzaka. Poseł Leśniak złożył gratulacje nowo-wybranym członkom zarządu powiatowego PiS oraz życzył wielu sił do dalszej pracy.

– Czeka nas wytężona praca przez ten najbliższy okres, przez najbliższy rok. Przed nami wybory samorządowe do których musimy się bardzo solidnie przygotować. Wszystkim, którzy uzyskali mandat członka zarządu Prawa i Sprawiedliwości w powiecie nowosądeckim ziemskim jeszcze raz bardzo gratuluję, gratuluję także pozostałym kandydatom, tego że wystawili swoje kandydatury – mówił poseł Józef Leśniak, przewodniczący zebrania.

Podczas zebrania wyborczego w Grybowie padły gorzkie słowa senatora Stanisława Koguta nt. sytuacji w sądeckim ratuszu. Senator podkreślił, że odwołanie przewodniczącej Rady Miasta Bożeny Jawor to ogromny skandal i nieporozumienie. Senator osobiście miał dzwonić do pełnomocnika okręgu aby zobowiązać radnych PiS do głosowania za utrzymaniem przewodniczącej.

– My czterej w gazecie krakowskiej, tj. ja, pan Szkaradek, pan Kotowicz i pan Naimski zostaliśmy oskarżeni przez prezydenta Nowego Sącza, że nie broniliśmy Pani Jawor – grzmiał senator Kogut. – Państwo drodzy to jest typowa układanka. Dogadano się, bo tam jest jeszcze klub Dla miasta Nowego Sącza i udawano, że bronią panią Jawor. Trzeba jasno powiedzieć, porobiły się tam różne układanki pomiędzy radnymi z niektórymi parlamentarzystami i dlatego tak się dzieje. Ludzie zaczynają się śmiać, bo wniosek o odwołanie złożyli radni należący do klubu Platformy Obywatelskiej. 

O komentarz do tych słów senatora poprosiliśmy obecnego posła Jana Dudę: – Przez trzydzieści kilka lat, jak jestem w opozycji z czymś takim się nie spotkałem. Jest to dla nas pewnego rodzaju policzek. Nie chce komentować słów senatora Koguta, które każdy słyszał ale jest to kwintesencja tego co większość odczuwa.

Senator Kogut, skomentował dla naszego portalu także samo spotkanie wyborcze: – Jestem ogromnie zadowolony z przebiegu wyborów. Ich wynik świadczy o tym, że członkowie tych struktur są za moim programem. Osobiście byłem zachęcany przez wysoko-postawionych członków naszej partii w Warszawie do tego abym wystawił swoją kandydaturę. Wiedzą, że jestem osobą bezkompromisową i na pierwszym miejscu jest dla mnie Bóg Honor Ojczyzna.

– Trzeba się cieszyć, że w 9 osobowym zarządzie powiatowym Prawa i Sprawiedliwości powiatu nowosądeckiego ziemskiego mamy trzech członków w zarządzie z terenu gminy Grybów co daje nam dość dużą możliwość współpracy i lepszego zorganizowania celem wypracowania zadań dla naszego regionu. Tylko się cieszyć z takiego wyniku – dodał radny powiatu Wiktor Durlak, uczestnik wyborów.

W nowo-tworzonym zarządzie powiatowym PiS znajdzie się bowiem senator Stanisław Kogut, radny Antoni Poręba oraz szef struktur w gminie i mieście Grybów Krzysztof Gryzło.

 


Udostępnij znajomym

 • Facebook
 • Twitter
 • Google Plus
 • NK
 • Pinterest
 • Wykop
 • Gadu-Gadu
 • Grono
 • Tumblr
 • LinkedIn
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS
 • Print
Komentarze:

Katalog firm
nextbud_logo_rekonstrukcja

NextBUD Sp. z o.o. sp.k.


tel: (18) 262-31-64

mail: [email protected]

logoprocalculo_jpg_male

Biuro Rachunkowe Pro Calculo


Halina Jędrusik

517 492 682 lub (18) 3000 382

Strona internetowa: www.pro-calculo.pl

m_logo_mservice

Mservice – Serwis Elektroniczny


Mariusz Kulig

Tel. 791 496 886

Strona internetowa: Fanpage serwisu

logo_gabinet_stepien_ewa_tlo

Gabinet dietetyczny „Zdrowa Inspiracja”


Ewa Stępień

Tel. 503 047 916

Strona internetowa: Fanpage Gabinetu

atex-logo

Pracownia Krawiecka A-TEX


Aneta Szpyrka

Tel. 508 189 180 lub 500 613 951

Strona internetowa: www.atex-dekoracje.pl

ex2

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

logotyp_optimar

Optimar – Biuro Rachunkowe


Mariola Janusz

Tel. 535-558-318

Strona internetowa: www.optimar-bobowa.pl

logo_burnat_2014_png

Market Budowlany BURNAT


Waldemar Burnat

Tel. 501 504 465 (Bogoniowice) lub 508 314 138 (Gromnik)

Strona internetowa: www.burnat.info

hydroteh

Hydrotech


Daniel Warzecha

509 918 105

Strona internetowa: www.hydrotech-bobowa.com

1779872_485066811604452_425519645_n

Serwis Komputerowy ITNET24


Marcin Wojna

18 47 91 202

Strona internetowa: www.itnet24.pl

Ogłoszenia
Bilbord_TLC praca_grybow24

Gorlicka firma TLC szuka pracowników!

Międzynarodowa firma działającą w sektorze produkcji lekkich konstrukcji stalowych zatrudni, osoby na stanowiska:

Oddam 6-tygodniowego pieska w dobre ręce!

Oddam małego pieska w dobre ręce!

Oddam w dobre ręce 6 tygodniowego bardzo sympatycznego pieska, ponieważ nie mogę go zatrzymać u siebie. Chętnych proszę o kontakt pod nr telefonu 667 116 199. Pieska można odebrać w Grybowie.      

m21-IMG_4653

Wynajmę lokale użytkowe w centrum Grybowa

Do wynajęcia pozostają trzy lokale użytkowe: 50m² (jedno pomieszczenie na parterze), 36m² (jedno pomieszczenie na I piętrze) oraz 40m² (dwa pomieszczenia na I piętrze). Wszystkie lokale mieszczą się w pięknie odrestaurowanej i zmodernizowanej kamienicy w ścisłym centrum Grybowa – przy skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 981 z drogą krajową nr 28.

praca

Praca sezonowa – kucharz, pomoc kucharza, sprzedawca

Przyjmiemy do pracy na stanowisku sprzedaż (wynagrodzenie 2600zł), pomoc kuchenna (wynagrodzenie 3000zł) oraz kucharz (wynagrodzenie 7000-9000zł). Zapewniamy obiad pracowniczy oraz nocleg. Praca sezonowa. Więcej informacji pod numerem 609 464 028 lub mailowo [email protected] Zapraszamy.

praca

Poszukiwany księgowy oraz kadrowy!

Przedsiębiorstwo Przewozowo-Handlowe LIBROPOL z Siedlisk (gmina Bobowa) w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje chętnych do pracy na stanowiskach administracyjnych w zakresie księgowym i kadrowym.

miniatura_ogloszenie_praca_polwar

PRACA dla niterów konstrukcji stalowych

Niterów konstrukcji stalowych, do pracy za granicą, zatrudni spółka. Więcej informacji pod numerem telefonu: 502 525 717.

mIMG_7495

WYNAJMĘ: lokal użytkowy przy głównej ulicy w centrum Grybowa

Wynajmę lokal użytkowy o powierzchni 58 m2, wraz z łazienką  przy jednej z głównych ulic miasta Grybowa. Tel. 663 – 377 – 320 

ziemia

Przyjmę ziemię

Przyjmę ziemię (nie gruz) na działkę w miejscowości Siedliska (gmina Bobowa, niedaleko remizy OSP). Chętne osoby proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem 519 177 720 lub 506 533 800.

mIMG_1136

Sprzedam atrakcyjną działkę!

Na sprzedaż atrakcyjna 10-arowa działka w kształcie prostokąta zlokalizowana w Bobowej przy ulicy Słonecznej, dojazd drogą asfaltową. Działka posiada wszelkie media, roztacza się z niej bardzo ładny widok na pasmo Pogórza. Okazyjna cena!

Flag_of_France

Korepetycje z języka francuskiego

Witam, jestem absolwentką filologii romańskiej o profilu pedagogicznym i tłumaczeniowym. Bardzo chętnie udzielę korepetycji z języka francuskiego, we wszystkich grupach wiekowych, i z różnym profilem. Posiadam doświadczenie w tej dziedzinie, mnóstwo materiałów i indywidualne podejście. Serdecznie zapraszam! Numer telefonu: 517 807 064 (Dominika)


Partnerzy i reklamodawcy: