Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl
sobota 06 czerwca 2020
PWSZ oferta edukacyjna

Występ Akademii Kolejarz na Kryspinów Cup 2015!

mDSC_7558

W niedzielę 22 listopada w Kryspinowie rozpoczął się cykl młodzieżowych turniejów Kryspinów Cup 2015. Na hali sportowej w Liszkach zaprezentowali się młodzi piłkarze Akademii Kolejarz z rocznika 2007 podzieleni na dwie niezależne grupy

Do sportowej rywalizacji przystąpiło dziesięć zespołów. Wśród grupy A znalazły się drużyny: Korony Kielce, Lotnika Kryspinów, Wisły Kraków, Kolejarza Stróże oraz Podbeskidzia Bielsko-Biała. Wszystkie ekipy od samego początku prezentowały bardzo wysoki poziom gry przez co nie brakowało emocjonujących momentów i nagłych zwrotów akcji.

Zawodnicy oraz trenerzy Akademii Kolejarz od pewnego czasu coraz śmielej biorą udział w tego typu turniejach. Tak naprawdę nie liczyło się zajęte miejsce ale radość najmłodszych piłkarzy, którzy z uśmiechem na twarzy walczyli o każdą bramkę. Jest to także okazja by zweryfikować zdobyte podczas treningów umiejętności. Patrząc na technikę gry zawodników, przyjęty nie tak dawno autorski program szkoleń rzutuje niewątpliwie na coraz wyższy poziom podopiecznych szkółki piłkarskiej ze Stróż. Zwody znane z boisk Ligi Mistrzów w wykonaniu Piotra Góry zostały zauważone przez jeden z wojewódzkich portali sportowych.

Warto było zwracać uwagę choćby na upodobanie Piotra Góry z Kolejarza, do wykonywania zwodów znanych z boisk Ligi Mistrzów.

Wyniki poszczególnych spotkań w grupie A

Lotnik – Wisła 3:2
Podbeskidzie – Kolejarz 3:3
Wisła – Podbeskidzie 5:1
Lotnik – Korona 0:4
Podbeskidzie – Korona 0:7
Wisła – Kolejarz 6:3
Kolejarz – Korona 0:7
Lotnik – Podbeskidzie 2:1
Lotnik – Kolejarz 3:3
Korona – Wisła 10:0

Akademia Kolejarz Stróże reprezentowali: Kacper Biel, Piotr Wojtas, Krzysztof Stach, Dariusz Gryzik, Dawid Gryzło, Michał Sola, Adrian Wojtarowicz, Kacper Przetacznik, Dawid Matusik, Piotr Góra.

Najlepszy zawodnik: Kacper Biel
Najlepszy strzelec: Krzysztof Stach i Dawid Gryzło każdy po 3 gole

Finał rozgrywek w grupie A, przyniósł rozpoczęcie spotkań grupy B a w niej wystąpili m.in.: Resovia Rzeszów, Zagłębie Sosnowiec, Akademia Mistrzów Cracovia Kraków, UKS Gryf Pleśna, Lotnik Kryspinów.

Wyniki poszczególnych spotkań w grupie B

Lotnik – Resovia 0:3
Cracovia – Gryf 5:1
Resovia – Cracovia 0:1
Lotnik – Zagłębie 2:4
Cracovia – Zagłębie 7:0
Resovia – Gryf 2:3
Gryf – Zagłębie 8:2
Lotnik – Cracovia 0:15
Lotnik – Gryf 2:5
Zagłębie – Resovia 2:8

Turniej zwieńczyło podsumowanie, podczas którego wręczono nagrody i podziękowania dla zawodników oraz trenerów za sportową rywalizację. Doceniono także rodziców za aktywne wspieranie swoich pociech. Rozdania upominków, dyplomów oraz pucharów dokonał Paweł Miś wójt gminy Liszki, Krzysztof Sadko organizator, Czesław Sadko i Piotr Karcz.

„22 listopada zawodnicy rocznika 2007 Akademii Kolejarz zmierzyli się na bardzo ciekawym turnieju z drużynami takimi jak: Podbeskidzie Bielsko Biała, Wisła Kraków, Lotnik Kryspinów, Korona Kielce. Mecze rozgrywane były po dwadzieścia minut. Był to bardzo fajny sprawdzian dla każdego trenera oraz jego podopiecznych. Nasi chłopcy zagrali dobrze, w technicznej stronie było widać już pierwsze akcenty realizowanego programu na prowadzenie piłki a także niedawno wprowadzonego składniku – podań piłki. Zawodnicy bardzo dobrze połączyli te dwa elementy gry.

Można powiedzieć, że pomimo krótkiej działalności Akademii Kolejarz, nasi zawodnicy grali jak równy z równym mając jako przeciwników takich jak Wisła, Korona czy Podbeskidzie, którzy mają kilkukrotnie dłuższe staże w piłce nożnej. Nasi zawodnicy udowodnili, że tworzą zgrany zespół i potrafią coraz lepiej grać.” – skomentował Stanisław Szpyrka koordynator Akademii Kolejarz.

fot. Krzysztof Gryzło


Udostępnij znajomym

 • Facebook
 • Twitter
 • Google Plus
 • NK
 • Pinterest
 • Wykop
 • Gadu-Gadu
 • Grono
 • Tumblr
 • LinkedIn
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS
 • Print
Komentarze:

Turystyka

Kolejowi turyści z Podkarpacia w natarciu!

17-IMG_4250

W ostatnią sobotę września (tj. 28.09.br.) uruchomiony został pilotażowy, jednorazowy kurs z Jasła do Krynicy obsługiwany przez Koleje Małopolskie. Nowoczesny skład, mimo iż najdłuższy, już na wysokości Gorlic/Zagórzan wypełnił się do ostatniego miejsca.

Reklama2

Wydarzenia

AF Constructions
Katalog firm
kosmopell_logo_white_bg_small

Kosmopell – fotowoltaika i pompy ciepła


Wybierz przyszłość z KOSMOPELL

+48 608 479 492

Strona internetowa: www.kosmopell.pl

bednarz_plansza_filmy_v2

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

logo_polinwestycje_JPG_900x600

Pol-Inwestycje Andrzej Obrzut


tel: 881 328 135

mail: biuro@polinwestycje.pl

nextbud_logo_rekonstrukcja

NextBUD Sp. z o.o. sp.k.


tel: (18) 262-31-64

mail: biuro@nextbud.net.pl

logoprocalculo_jpg_male

Biuro Rachunkowe Pro Calculo


Halina Jędrusik

517 492 682 lub (18) 3000 382

Strona internetowa: www.pro-calculo.pl

m_logo_mservice

Mservice – Serwis Elektroniczny


Mariusz Kulig

Tel. 791 496 886

Strona internetowa: Fanpage serwisu

logo_gabinet_stepien_ewa_tlo

Gabinet dietetyczny “Zdrowa Inspiracja”


Ewa Stępień

Tel. 503 047 916

Strona internetowa: Fanpage Gabinetu

atex-logo

Pracownia Krawiecka A-TEX


Aneta Szpyrka

Tel. 508 189 180 lub 500 613 951

Strona internetowa: www.atex-dekoracje.pl

Ogłoszenia
talento_bus-partner

Praca dla kierowcy w województwie małopolskim!

W związku z rozwojem firmy BUS-Partner, która swą siedzibę ma na terenie powiatu nowosądeckiego w gminie Grybów poszukiwani są kierowcy z prawem jazdy kat. B, którzy ukończyli 21 lat. Praca od zaraz!  

ogloszenie_elektropartner_46493769_1174564572692736_476059771431026688_n

Jesteś elektrykiem? Czeka na Ciebie dobrze płatna praca w Norwegii

Ciesząca się dużym uznaniem swoich klientów, firma Elektro-Partner A.S., świadcząca od wielu lat usługi w Norwegii poszukuje do pracy elektryków. Firma zapewnia wysokie zarobki oraz wszelkie świadczenia. 

Pilne: praca dla kierowcy (prawo jazdy kat. B)

Firma BUS-Partner mająca siedzibę na terenie powiatu nowosądeckiego poszukuje do pracy kierowcę osobowego busa. Wymagania to ukończone 21 lat oraz prawo jazdy kat. B. 

Professional welder,Welding automotive part in a car factory.

Gorlice: spawacz TIG poszukiwany!

Spawacz TIG – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej
– Spawanie metodą TIG pod RTG
– Praca na nowoczesnej hali w pełnym wymiarze godzin

Two workers fixing pipes with manometer on high pressure system at factory

Monter rurociągów – praca w Gorlicach

Monter rurociągów – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Wykonywanie instalacji rurociągowej lub hydrauliki siłowej na podstawie rysunku izometrycznego/ schematu hydraulicznego
– Montaż systemów rurowych
– Praca na hali w bardzo dobrych warunkach, w pełnym wymiarze godzin

minaitura_ogloszenie

Kupię mieszkanie w Grybowie – 450 zł za polecenie mieszkania

Szukane mieszkanie: • Powyżej parteru • Do remontu / po gruntownym remoncie • Preferowane mieszkanie w “nowych blokach” ul. Bema i okolice • Jeśli mieszkanie będzie dostępne za kilka miesięcy, to również proszę o kontakt

Electric Metal Welding Closeup Photo. Welding Works.

Praca w Gorlicach: spawacz TIG

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Spawacz TIG […]

steel-pipelines-cables-plant_1359-146

Oferta pracy Gorlice: monter rurociągów

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Monter rurociągów […]

logo_smx_desing

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

m20190131_141231

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.


Partnerzy i reklamodawcy: